Правила поведінки для учнів закладу та їх батьків.

 1. Учні зобов’язані прийти до закладу за 15 хвилин до початку занять.
 2. Учні закладу вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.
 3. Присутність учнів 1-4-класів під час щоденної ранкової зарядки о 8.15 обов'язкова.
 4. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до закладу чистим і охайно одягненим, з охайною зачіскою.
 5. Черговий адміністратор або черговий вчитель у разі порушення вимог пропонують привести себе в належний вигляд. Зауваження фіксують у журналі щоденного контролю та у щоденнику учня. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.
 6. Кожен учень 1-11-го класу має щоденник єдиного зразка, в якому охайно ведуться відповідні записи. Виставлення оцінки за поведінку в щоденник учня відбувається щотижня класним керівником.
 7. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття, на уроці трудового навчання - відповідний робочий одяг (халат, косинку, фартух тощо).
 8. Учням заборонено приносити до школи непотрібні для занять речі.
 9. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території закладу, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.
 10. У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.
 11. Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.
 12. Під час навчальних занять суворо забороняється користуватися мобільними телефонами. Телефон повинен бути вимкнений. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон забирається і передається батькам учня адміністрацією закладу (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.05.2007 року №420 «Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу», на виконання рішення колегій міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року).
 13. Не дозволяється виходити з кабінету під час навчальних занять без дозволу вчителя.
 14. Учням заборонено самовільно залишати приміщення закладу до закінчення навчальних занять. (У разі погіршення стану здоров'я виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють).
 15. У разі порушення дисципліни учнем закладу, класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до закладу батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.
 16. У разі пропуску навчальних занять з поважної причини учню необхідно подати класному керівнику відповідну медичну довідку, при пропуску занять від 3-х днів складається акт відсутності учня.
 17. Суворо забороняється тютюнопаління в закладі та на її території. Забороняється вживання алкогольних напоїв.
 18. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.
 19. Під час перерв учням забороняється залишати приміщення закладу без супроводу класного керівника, вчителя-предметника. Вихід з приміщення закладу здійснюється лише у супроводі класного керівника (вчителя-предметника) за заздалегідь складеним маршрутним листом, погодженим з директором закладу (Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів у приміщенні та на території навчального закладу під час навчально-виховного процесу відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці» учасників навчально-виховного процесу, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563.)
 20. Батьки повинні залишити приміщення закладу за 5 хвилин до початку І-го уроку. При потребі відвідати дитину впродовж її перебування в закладі батьки заходять до школи лише під час перерв.
 21. Забороняється приносити до закладу та на її територію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.
 22. Учні 5-11-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором закладу.
 23. Учні закладу зобов'язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу закладу, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.
 24. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.
 25. Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями закладу та їх батьками.
Схвалено педрадою (14.01.2013), радою школи(10.01.2013).
Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.