Атестація та ЗНО:

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

Особливості ЗНО-2016: роз'яснення МОН

Більше про ЗНО 2016 року

Державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів.


Зовнішнє незалежне оцінювання.ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ,

ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ПРОЙТИ ЗНО

(03.01.-05.03.2014)

1. Реєстрація особи для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (зовнішнього оцінювання) здійснюється на підставі надісланих нею до відповідного регіонального центру реєстраційних документів:

§ заяви-реєстраційної картки;

§ копії паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1997 року та не отримали паспорт);

§ копії документа про повну загальну середню освіту або довідки з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти;

§ висновку закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які мають захворювання);

§ копії документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

§ копії документа, що підтверджують законність перебування на території України (для іноземців, осіб без громадянства, біженців, осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонних українців);

§ перекладу документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

2. На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

3.Для формування заяви-реєстраційної картки особа може звернутися за допомогою до працівника пункту реєстрації, або створити її самостійно, скориставшись спеціальною комп’ютерною програмою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти та розміщеною на його офіційному веб-сайті.

4.До програми реєстрації необхідно ввести такі дані:

§ відомості про громадянство особи;

§ число, місяць і рік народження;

§ тип документа, що засвідчує особу;

§ номер контактного телефону;

§ категорія випускника;

§ адреса місця постійного проживання;

§ відомості про навчальний заклад (для випускників поточного навчального року);

§ перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє оцінювання;

§ мова, якою особа бажає отримати переклади тестів;

§ мова, якою необхідно здійснити переклад інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

§ номер і дата видачі висновку закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання.

5.Після введення у програму реєстрації даних, особа:

§ роздруковує бланк заяви-реєстраційної картки, перевіряє правильність зазначених у ній даних;

§ оформляє заяву-реєстраційну картку;

§ наклеює дві фотокартки для документів розміром 3x4 см у відповідних спеціально відведених місцях заяви-реєстраційної картки;

§ роздруковує контрольно-інформаційний лист;

§ надсилає в установлені терміни на адресу регіонального центру реєстраційні документи.

6.У заяві-реєстраційній картці особа повинна засвідчити своє бажання бути зареєстрованою, факт ознайомлення з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році, правами та обов’язками абітурієнта, дати згоду на обробку персональних даних у процесі проведення зовнішнього оцінювання та використання їх під час вступу до вищих навчальних закладів.

7.Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, регіональний центр надсилає рекомендованим листом:

§ Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;

§ інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

§ реєстраційну картку абітурієнта;

§ повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання та висновок закладу охорони здоров’я (особам, які надали відповідний висновок).

8.Для кожного абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та РIN-кодом, указаним у ньому.


РЕЄСТРАЦІЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

1. Особи, які в поточному році навчаються за кордоном та не можуть пройти зовнішнє оцінювання у встановлені терміни, мають право на складання тестів під час додаткової сесії. Такі особи під час додаткової сесії можуть пройти тестування з усіх вибраних ними предметів або тільки з тих, із яких вони не мають можливості скласти тести під час основної сесії.

2. Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях, що відбуватимуться в окремі дні. Такі особи під час додаткової сесії можуть пройти тестування тільки з тих предметів, із яких вони не мають можливості скласти тести під час основної сесії за релігійними переконаннями.

3. Реєстрація на додаткову сесію зазначених категорій осіб здійснюється під час реєстрації на основну сесію.

4. Особи, які в поточному році навчаються за кордоном та не можуть пройти зовнішнє оцінювання у встановлені терміни додатково до основного комплекту документів надсилають:

§ заяву щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії за зразком, установленим Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти;

§ довідку, що підтверджують факт навчання за кордоном.

5. Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях, що відбуватимуться в окремі, додатково до основного комплекту документів надсилають:

§ заяву щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії за зразком, установленим Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти;

§ документ, що підтверджує неможливість проходження зовнішнього оцінювання через релігійні переконання.


ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДАНИХ

(03.01-19.03.2014)

1. Абітурієнт має право внести зміни до реєстраційних даних шляхом проходження повторної реєстрації. Крім документів, зазначених у пункті 2.5 цього Регламенту, він повинен надіслати раніше отриманий Сертифікат, що анулюється.

2. Особа, якій відмовлено в реєстрації, може повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення.

3. Якщо через певні причини абітурієнт не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинен надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.


Унікальна можливість пройти підготовку до ЗНО онлайн всім школярам, абітурієнтам і випускникам минулих років!

wym-1394272178265

Відповіді на тести ЗНО

wym-1421263483472

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.