Інфраструктура та віртуальний тур


/Files/images/школа 001 - копия.JPG

Кількість споруд, які є на території школи, – чотири. Загальна площа всіх приміщень ______ кв.метрів. Класних кімнат – ____, їх площа _______ кв.метрів, наявне центральне опалення та водопровід, їдальня з гарячим харчуванням. Книжковий фонд (бібліотека) складає ______, у тому числі підручників ______. Обладнано комп'ютерний клас.

На сьогодні у школі налічується 56 учнів. Основна мета кабінетної системи полягає у забезпеченні оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань Державного стандарту базової та повної середньої освіти.

У школі обладнано 10 кабінетів, кабінет мистецтв, майстерня, спортивний зал.

/Files/photogallery/732/Кабінети 001.JPGСпортивний зал /Files/photogallery/732/Кабінети 002.JPGКабінет географії/Files/photogallery/732/Кабінети 004.JPGКабінет початкових класів/Files/photogallery/732/Кабінети 006.JPGКабінет історії та права/Files/photogallery/732/Кабінети 007.JPGКабінет математики/Files/photogallery/732/Кабінети 012.JPGКабінет фізики

Навчально-виховний процес спрямовуємо на створення інноваційної системи особистісно розвиваючого навчання та виховання учня на ідеях педагогіки життєтворчості. Здійснюючи якісну освіту, створюємо оптимальні умови для розвитку життєвих компетентностей. Ведеться робота над оновленням кабінетів історії, світової літератури, географії. Новий кабінет інформатики обладнаний 5 сучасними комп'ютерами, підключений до мережі Інтернет. Для учнів 2-х класів викладається спецкурс «Сходинки до інформатики».

Кiлькiсть переглядiв: 308

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.